Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 199,00 zł - 2 299,00 zł

Skaner kodów qr

Bezprzewodowe skanery kodów kreskowych

Bezprzewodowe skanery kodów kreskowych

Bezprzewodowe skanery kodów kreskowych

Są to czytniki które mogą komunikować się z komputerem lub bazą za pomocą modułu Bluetooth lub drogą radiową. Oferujemy kilka modele skanerów które mogą komunikować się np z komórką lub innym urządzeniem wyposażonym w moduł Bluetooth są to:

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych 2D XT-6400
oraz
Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych 2D XB-6266MBT

Bezprzewodowy skaner kodów Bluetooth 2D QR Aztec MaxiCode potójna komunikacja kabel USB + 2.4G + Bluetooth z wyświetlaczem z bazą będącą jednocześnie uchwytem R40-2D

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych 2D QR z wyświetlaczem LCD 1902-2D

Dodatkowo jeśli jesteś zainteresowany czytnikiem kodów którego ładowanie baterii odbywa się indukcyjnie to posiadamy  taki model jest nim

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych XB-5178HR

Oczywistą rzeczą jest że komunikacja Bluetooth ma pewne ograniczenia gdyż komunikacja skanowanego kodu kreskowego w tym trybie odbywać się musi w bliskości skaner kodów - odbiornik, dlatego na szczególną uwagę zasługuje skaner kodów QR XT-6400
przez wzgląd na jego wszechstronność a mianowicie możliwość komunikacji bezprzewodowej albo poprzez Bluetooth albo drogą radiową. To jest jeden z kilku takich czytników w szerokim wachlarzu produktów oferowanych Państwu. więcej takich modeli znajdziesz tutaj [kabel USB + Bluetooth + 2.4G] 3 w jednym

Jeśli chodzi o bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych to na pewno bardzo ważnym aspektem jest odległość na jaką czytnik może przesłać sygnał w postaci zeskanowaego kodu do komputera tudzież odbiornika tutaj zdecywowany prym wiodą 2 modele czytników które mogą komunikować się w granicach 130 metrów.

Są to:
Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych XB-5066RT

Co ciekawe wyżej wymienione czytniki kodów kreskowych mają też najlepsze baterie które pozwalaja na pracę ciągłą ponad 20H !!!!

Jeśli już jesteśmy przy bateriach i pracy ciągłej to znów model
XT-6400 może zakoczyć i pochwalić się dużymi osiągami
technicznymi bo przy pełnym naładowania baterii (ok. 4h) bateria może pracować w trybie ciągłym ok. 8-9h i zeskanować w tym czasie ponad 40 tysięcy kodów 1D Ean-13 co jest fenomenem !!!!

Reasumując fakty i dane wyróżniającym się czytnikiem jeśli chodzi o paletę bezprzewodowych czytników kodów kreskowych jest z pewnością model. XT-6400 który to może komunikować się bezprzewodowo na 2 sposoby poza tym może komunikować się też przewodowo poprzez kabel USB czyli miano "3 w 1" jest jak najbardziej na miejscu. Zresztą czytnik ten nie dość że jest wielofunkcyjny to w dodatku ma bardzo ładny ergonomiczny design.

Godnymi uwagi są również bezprzewodowe skanery kodów kreskowych z wyświetlaczem LCD ale też i bezprzewody skaner kodów kreskowych R-50 2D skanowanie mini skanerem ale także i po odłożeniu skane na bazę samą bazą co jest fenomenalne !!!!

Zachęcamy też do zapoznania się z bezprzewodowymi miniskanerami kodów kreskowych 

Bezprzewodowe skanery kodów kreskowych

Aktywne filtry