Regulamin sklepu 1.

Właścicielem Sklepu Internetowego dostępnego na stronie internetowej https://www.skaner-kodow.pl jest

KIM-TECH Józef Palenik z siedzibą w Jabłonce ulica Pogranicza 54 , 34-480 Jabłonka, NIP:7352515267, REGON: 122617223,

mail:sklep@skaner-kodow.pl,

telefon komórkowy: 530071320

zwany dalej "Sklep Kim-Tech"

1a. za każdym razem kiedy będzie mowa o "Kliencie" mamy na myśli klienta indywidualnego lub firmę składającą zamówienie poprzez internet w "Sklepie Kim-Tech"

1b. "Klient" ma możliwość zarejestrowania się w "Sklepie Kim-Tech" klikając link "Rejestracja". Podczas procesu rejestracji "klient" poproszony zostanie o podanie maila i numeru telefonu komórkowego, które są danymi wymagalnymi do poprawnej rejestracji

1d. "Klient" zarejestrowany i nie zarejestrowany w "sklepie Kim-Tech" i dokonujący zakupu na "stronie Kim-Tech" otrzymuje informację o każdym etapie realizacji jego zamówienia

1f. "Klient" zarejestrowany, będący zalogowanym i po dokonaniu zakupu poprzez stronę internetowa "Sklepu Kim-Tech" otrzymuje możliwość dodania opinii produktu który zakupił i ma możliwość oceny produktu który zakupił

2. Jeżeli tylko warunki tele-informatyczne pozwalają to zakupy w "Sklepie KIM-Tech" możliwe są cały tydzień 24 godziny na dobę.

3. Warunki techniczne o których mowa w pkt. 2 wynikają z możliwości dostępu do serwera zlokalizowanego u naszego dostawcy - posiadamy serwer u Polskiego dostawcy.

4. Dostępne formy płatności w "Sklepie Kim-Tech" to płatność tradycyjnym przelewem, płatność u kuriera - pobranie płatność poprzez system "PayPal"

 płatność gotówkowa (odbiór osobisty w sklepie) oraz dostępne są płatności online poprzez system Przelewy24. Dostępna  jest również forma płatności kartą

operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

5. Zarówno klienci "sklepu Kim-Tech" zarejestrowani jak i nie zarejestrowani mają do wyboru 4 możliwości płatności - poprzez system "PayPal" - przelewem tradycyjnym, - pobranie, - gotówka (płacąc za towar przy odbiorze).

6. Składanie zamówienia produktu w "Sklepie Kim-Tech" możliwe jest po dodaniu danego produktu do „Koszyka”, wybraniu formy płatności i akceptacji regulaminu, który wyświetli się w trakcie finalizacji zakupu.

7. Termin dostawy zależy też od dostępności danego produktu w "Sklepie Kim-Tech" w przypadku braku towaru na stanie dostawa zajmuje maksymalnie do 10 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie "PayPal" lub na rachunku bankowym "Sklepu Kim-Tech".

7a. Rachunek bankowy "Sklepu Kim-Tech" jest następujący: 61 1050 1445 1000 0097 4487 1147".

7b. Konto PayPal "Sklepu Kim-Tech" jest następujące: sklep@skaner-kodow.pl".

7c. W przypadku gdy dany towar znajduje się w magazynie "Sklepu Kim-Tech" towar jest wysyłany natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty lub po złożeniu zamówienia i wyborze formie płatności "Pobranie". Termin realizacji zamówienia wtedy wynosi maksymalnie 3 dni".

7d. Termin dostawy uzależniony jest od posiadania tego towaru na stanie przez "Sklep Kim-Tech". W razie wątpliwości co do szybkości realizacji zamówienia prosimy pisać wiadomość na maila "Sklepu Kim-Tech" podanego w pkt.1 lub dzwonić pod numer telefonu "Sklepu Kim-Tech" również podanego w pkt.1. W przypadku wyboru pobranie i zamówienie towaru do godz. 16:00 (Poniedziałek - Piątek) przesyłka zostanie nadana w tym samym dniu w punkcie DPD i będzie dostarczona w kolejnym dniu roboczym.

8. Nie jesteśmy producentami sprzedawanych produktów. Możemy zrezygnować z realizacji zamówienia bez podania przyczyn, jednak poinformujemy o tym fakcie natychmiast jak to tylko będzie możliwe.

9. Pieniądze które "Klient" przelał na poczet danego zamówienie a którego "Sklep Kim-Tech" nie był w stanie zrealizować i dodatkowo nie będzie w stanie jednoznacznie określić czy nadawcą płatności jest "klient" (np. w polu nadawcy przelewu widnieć będzie Urząd pocztowy itd.) poprosimy "klienta" drogą mailową o potwierdzenie numeru rachunku bankowego na jaki "Sklep Kim-Tech" ma dokonać zwrotu.

9a. "Sklep Kim-Tech" dołoży wszelkich starań i zrobi wszystko co w jego mocy aby anulacji zamówień nie było a każdy "klient" był zadowolony z usług "Sklepu Kim-Tech" i otrzymał zamówiony towar w terminie wskazanym w pkt 7

9b. Każdy zakupiony towar w stanie nienaruszonym i nie noszącym śladów użytkowania można zwrócić bez podania przyczyny do 14 dni od daty zakupy w "Sklepie Kim-Tech"

9c. Każdy zakupiony towar w "Sklepie Kim-Tech" objęty jest gwarancją 12 miesięczną. 9e. Reklamacje odbywa się poprzez odesłanie towaru do siedziby "Sklepu Kim-Tech" przez "klienta" i na koszt "klienta". Reklamacje rozpatrujemy natychmiast po otrzymaniu od "klienta" wadliwego towaru maksymalnie do 3 dni roboczych.

9d. "Sklep Kim-Tech" po zaakceptowaniu reklamacji może zwrócić pieniądze zapłacone przez "klienta" za reklamowany towar lub wymienić na nowy egzemplarz w terminie wskazanym w pkt. 7 tego regulaminu.

9e. "Sklep Kim-Tech" po zaakceptowaniu reklamacji zwróci pieniądze zapłacone przez "klienta" za reklamowany towar, gdyby ten towar nie był już produkowany przez producenta lub z jakichś innych przyczyn "Sklep Kim-Tech" nie mógł wywiązać się z wykonania tej reklamacji".

10. Firma Kim-Tech jest czynnym podatnikiem podatku VAT. 

11. Dostawa realizowana jest na obszarze całej Polski. Dostawami zagranicznymi nie zajmujemy się.

12. Dostawy realizowane są za pośrednictwem renomowanej Firmy kurierskiej.

13. Do każdego zakupu wystawiana jest faktura VAT która jest dołączana do przesyłki jeśli kupujący wskaże to podczas zamówienia lub poinformuje mailem po złożeniu zamówienia lub przesyłana drogą elektroniczną.

15. Ceny każdego produktu podane są jako ceny brutto i mają wliczony koszt dostawy.

16. Właścicielem nazwy i loga "Kim-Tech" jest: KIM-TECH Józef Palenik NIP: 7352515267 REGON: 122617223 ul. Pogranicza 54 34-480 Jabłonka .

Wszelkie prawa zastrzeżone